Zentropa Sweden

VD & Producent
Madeleine Ekman
Mobil: +46-70-225 15 05
E-post: madeleine.ekman@filmbyen.dk

Producent
Lizette Jonjic
Mobil: +46-70-9170010
E-post: lizette@filmbyen.dk

Ekonomi & Lineproducer
Elin Jonsson
Mobil: +46 706 64 83 31
E-post: elin.jonsson@filmbyen.dk

Zentropa post production
Henning Lind Eriksen
Mobil: +46 704 56 41 27
E-post: henning.eriksen@filmbyen.dk

Digital Grading & VFX
Emil Eriksson
Mobil: +46 702 81 33 89
E-post: emil.eriksson@filmbyen.dk

Linjeproducent & kontaktperson för småtteutbildningen
Ronny Fritsche
Mobil: +46 708 39 48 28
E-post: ronny@zentropasweden.com

Adress:
Åkerssjövägen 4
461 53 Trollhättan

Vi finns även på Facebook. Gå in och gilla vår sida ”Zentropa Sweden” för senaste nytt från oss.