Zentropa Sweden

VD & Producent
Madeleine Ekman
Mobil: +46-70-225 15 05
E-post: madeleine.ekman@filmbyen.dk

Producent
Lizette Jonjic
Mobil: +46-70-9170010
E-post: lizette@filmbyen.dk

Producent & kontaktperson för lärlings- (småtte)utbildningen
Ronny Fritsche
Mobil: +46 708 39 48 28
E-post: ronny@zentropasweden.com

Productions assisteneter/ Lärlingar:
Agnes Parkrud
Mobil: +46 707 34 00 79
E-post: agnes@zentropasweden.com

Marcus Lundin Andersson
Mobil: +46 705 09 72 66
E-post: marcus@zentropasweden.com

Zentropa Post Production Sweden:

Adress:
Åkerssjövägen 4
461 53 Trollhättan

Tine Clasen
Facility Manager, Zentropa Post Production
Cell phone: +45 23330312
E-mail: tine.clasen@filmbyen.dk

Digital Granding & VFX
Emil Eriksson
Mobil:+46 702 81 33 89
E-post: emil.eriksson@filmbyen.dk

VD
Madeleine Ekman
Mobil: +46-70-225 15 05
E-post: madeleine.ekman@filmbyen.dk
Skype: maddy.zentropa

Zentropa Sweden AB
Åkerssjövägen 4
461 53 Trollhättan

Vi finns även på Facebook. Gå in och gilla vår sida ”Zentropa Sweden” för senaste nytt från oss.